Degustace

Když nestačí
jen láhev, chce to zážitek a servis
When just
a bottle isn't enough, it takes experience and service

Degustace na míru, objednávky firemního vína i pravidelné dodávky pro gastro. Vše kolem vína vyřešíte u nás. Tastings, corporate wine orders and regular deliveries for gastro. Everything about wine is handled by us.

Zážitkové degustace na míru Tailor-made tasting experiences

Hledáte zajímavé zpestření své dovolené, oslavy narozenin nebo rozlučky se svobodou? Chcete svůj team-building, klientské setkání nebo večírek managementu prožít na Moravě se vším všudy? Are you looking for an interesting addition to your holiday, birthday or stag party? Do you want to experience your team-building, client meeting or management party in Moravia with all the trimmings?

Degustaci pro skupiny, jednotlivce a pracovní týmy vytváříme vždy na míru vašim přáním. K ochutnávkám vína vám rádi napárujeme delikátní studený raut z brněnského Sklizeno, nebo elegantní francouzské kanapky a moravské speciality z wellness hotelu Amande. Zajistíme vám také živou cimbálku, vstřícného DJ, ochutnávky z koštýřů, slepou variantu degustace i ubytování. Záleží jen na vás. Tastings for groups, individuals and work teams are always tailored to your wishes. We will be happy to pair your wine tasting with a delicious cold buffet from Sklizeno in Brno, or elegant French canapés and Moravian specialties from the wellness hotel Amande. We will also provide you with a live dulcimer band, a friendly DJ, tastings from the basket, a blind tasting option and accommodation. It's up to you.

Jak degustace probíhá How does the tasting process work?

Léta zkušeností nás dovedly k osvědčenému konceptu, od kterého se můžeme společně odrazit: Years of experience have led us to a proven concept that we can bounce back from together:

1

Během komentované prohlídky se dozvíte, co obnáší postavit vinařství na zelené louce a jak vypadá výroba v praxi. During the guided tour, you will learn what it takes to build a greenfield winery and what production looks like in practice.

2

Naši sommeliéři vás provedou řízenou degustací, během které ochutnáte až 10 nejzajímavějších vín z naší produkce. Our sommeliers will guide you through a guided tasting, during which you will taste up to 10 of the most interesting wines from our production.

3

Na závěr si můžete naše vinařství a pobyt v Hustopečích užít zcela po svém. Finally, you can enjoy our winery and your stay in Hustopeče in your own way.

Firemní vína, která reprezentují Corporate wines that represent

Vína jsou oblíbený a elegantní dárek pro klienty, zaměstnance i obchodní partnery. Wines are popular and elegant gift for clients, employees and business partners.

Každou láhev označíme vaším logem a připravíme cenu na míru. Klidně buďte nároční. Přichystáme pro vás naráz tisíce lahví, luxusní dřevěné kazety s gravírováním nebo dárkové balíčky s chuťově spárovanými delikatesami. Zakázky řešíme na klíč, takže nemusíte skládat kartony nebo lepit etikety. Dostanete finální produkt, který stačí jen vzít a nadělit. We will mark each bottle with your logo and prepare a customized price. Feel free to be demanding. We'll prepare thousands of bottles at a time, luxury wooden cases with engraving or gift packages with flavour-paired delicacies. We handle orders turnkey, so you don't have to fold cartons or glue labels. You get a finished product that you just take and gift.

Jak to bude probíhat? How will it work?

1

Popíšete nám vaši představu Describe to us your idea

Kolik lahví potřebujete? Jaký je váš rozpočet? Máte zájem o konkrétní řadu nebo odrůdu? Pošlete nám základní poptávku a my s vámi doladíme všechny detaily. How many bottles do you need? What is your budget? Are you interested in a particular line or variety? Send us a basic enquiry and we will work with you to fine-tune all the details.

2

Zašleme vám vizualizaci a nabídku We will send you a visualisation and a quotation

Rovnou uvidíte, jak bude vaše firemní víno vypadat a na kolik to celé vyjde. Pohlídáme, aby se objednávka vešla do zákonem stanoveného rámce pro daňově uznatelný náklad. You'll see right away what your corporate wine will look like and how much it will cost. We'll make sure the order fits within the statutory framework for a tax deductible expense.

3

Plácneme si a vše včas dodáme We'll high-five each other and deliver everything on time

Potvrdíte nám objednávku a zašlete logo ve vektorovém formátu na info@stary-vrch.cz. My vám garantujeme termín dodání a zařídíme vše ostatní. Termíny dodržujeme po celý rok včetně období vánočních svátků. Confirm your order and send us the logo in vector format to info@stary-vrch.cz. We guarantee the delivery date and arrange everything else. We meet deadlines throughout the year, including the Christmas period.

Vína pro vaše
podniky a zákazníky
Wines for your
businesses and customers

Hledáte vhodná vína do své hospůdky, restaurace nebo hotelu? Naši řadu Remízek, určenou speciálně pro gastro podniky, si můžete objednat u našeho distributora Harmonia Vini. Kromě spolehlivých dodávek vína pro vás zajistí i sestavení a výrobu vinných lístků nebo pravidelná školení personálu. Looking for suitable wines for your pub, restaurant or hotel? You can order our Remízek range, designed specifically for gastro establishments, from our distributor Harmonia Vini. In addition to reliable wine deliveries, they can also arrange for the compilation and production of wine lists or regular staff training.

 
 

Title


Zpět do obchodu

⭐ Na vybraná vína sleva 20% - mrkněte do naší sekce AKCE! ⭐ 20% discount on selected wines - take a look at our PROMOTIONS section!

EN CZ