Když nestáčí
jen láhev, chce to
zážitek a servis

Degustace na míru, objednávky firemního
vína i pravidelné dodávky pro gastro.
Vše kolem vína vyřešíte u nás.

Zážitkové degustace na míru

Hledáte zajímavé zpestření své dovolené, oslavy narozenin nebo rozlučky se svobodou? Chcete svůj team-building, klientské setkání nebo večírek managementu prožít na Moravě se vším všudy?

Degustaci pro skupiny, jednotlivce a pracovní týmy vytváříme vždy na míru vašim přáním. K ochutnávkám vína vám rádi napárujeme delikátní studený raut z brněnského Sklizeno, nebo elegantní francouzské kanapky a moravské speciality z wellness hotelu Amande. Zajistíme vám také živou cimbálku, vstřícného DJ, ochutnávky z koštýřů, slepou variantu degustace i ubytování. Záleží jen na vás.

Jak degustace probíhá?

Léta zkušeností nás dovedly k osvědčenému konceptu,
od kterého se můžeme společně odrazit:

1

Během komentované prohlídky se dozvíte, co obnáší postavit vinařství na zelené louce a jak vypadá výroba v praxi.

2

Naši sommeliéři vás provedou řízenou degustací, během které ochutnáte až 10 nejzajímavějších vín z naší produkce.

3

Na závěr si můžete naše vinařství a pobyt v Hustopečích užít zcela po svém.

Firemní vína,
která reprezentují

Tichá vína, která patří mezi daňově uznatelný náklad. Oblíbený a elegantní dárek pro klienty, zaměstnance i obchodní partnery.

Každou láhev označíme vaším logem a uhlídáme cenu pod 500 Kč bez DPH za kus. Spojíme tak příjemné s užitečným. A klidně buďte nároční. Přichystáme pro vás naráz tisíce lahví, luxusní dřevěné kazety s gravírováním nebo dárkové balíčky s chuťově spárovanými delikatesami. Zakázky řešíme na klíč, takže nemusíte skládat kartony nebo lepit etikety. Dostanete finální produkt, který stačí jen vzít a nadělit.

Jak to bude probíhat

1

Popíšete nám vaši představu

Kolik lahví potřebujete? Jaký je váš rozpočet? Máte zájem o konkrétní řadu nebo odrůdu? Pošlete nám základní poptávku a my s vámi doladíme všechny detaily.

2

Zašleme vám vizualizaci a nabídku

Rovnou uvidíte, jak bude vaše firemní víno vypadat a na kolik to celé vyjde. Pohlídáme, aby se objednávka vešla do zákonem stanoveného rámce pro daňově uznatelný náklad.

3

Plácneme si a vše včas dodáme

Potvrdíte nám objednávku a zašlete logo ve vektorovém formátu na info@stary-vrch.cz. My vám garantujeme termín dodání a zařídíme vše ostatní. Termíny dodržujeme po celý rok včetně období vánočních svátků.

Vína pro vaše
podniky a zákazníky

Hledáte vhodná vína do své hospůdky, restaurace nebo hotelu? Naši řadu Remízek, určenou speciálně pro gastro podniky, si můžete objednat u našeho distributora Harmonia Vini. Kromě spolehlivých dodávek vína pro vás zajistí i sestavení a výrobu vinných lístků nebo pravidelná školení personálu.