Degustace ve Vinařství Starý vrch

Firemní teambuilding, rozlučka se svobodou i romantický víkend na Moravě – nezáleží, kolik vás je, ani jaké máte požadavky. Naše degustace se přizpůsobí vám, ne vy jí.

Jak degustace probíhá

Při řízené degustaci ve Vinařství Starý vrch ochutnáte 8-10 vzorků vína, prohlédnete si naše výrobní prostory a dozvíte se, jak se hrozny dostanou z vinice až do vaší sklenky.

1. Začneme prohlídkou vinařství.

2. Pokračujeme řízenou degustací s občerstvením.

3. Zakončíme volnou zábavou a konzumací.

Každý bod cca 3hodinového programu vám upravíme na míru. Vzorky sestavíme podle vašich preferencí, takže není problém 8 různých odrůd bílých vín, výběr z ryzlinků nebo zkrátka průřez naším sklepem.

Víno samozřejmě doladíme vhodným občerstvením. Nabízíme 3 základní varianty studeného rautu plného kvalitních sýrů, oliv, moravských uzenin a dalších delikates od firmy Sklizeno. V případě zájmu zajistíme i teplé občerstvení a s ním spojené párování pokrmů a vína.

Fotogalerie z degustace

Firemní víno z Vinařství Starý vrch

Láhev vína je oblíbený a elegantní dárek pro klienty, zaměstnance i obchodní partnery. Ozvláštněte ho etiketou s vaším logem, luxusní dřevěnou kazetou nebo balíčkem s chuťově spárovanými delikatesami.

Pro potřeby podnikatelů a firem nabízíme tichá vína (nešumivá a s obsahem alkoholu do 15 %), která lze považovat za daňově uznatelný náklad. Stačí, když bude tiché víno označeno logem vaší společnosti a cena lahve včetně nákladů na potisk nebo označení nepřekročí 500 Kč bez DPH.

Kolik lahví potřebujete, jaký je váš rozpočet a zda máte zájem například o konkrétní odrůdu. Pokud chcete lahve označit logem, pomůže nám, když nám ho pošlete ve vektorovém formátu na info@stary-vrch.cz.

Rovnou uvidíte, jak může vaše firemní víno vypadat.

Vy nám potvrdíte objednávku, my vám termín dodání. A ten dodržíme.

Zakázky řešíme na klíč, takže nebudete muset skládat kartonky ani lepit etikety na lahve. Dostanete finální produkt, který stačí vzít a nadělit klientovi.

Klidně buďte nároční – už jsme chystali 2 500 lahví i gravírovali loga do luxusních kazet z masivu. Navíc po celý rok, a před Vánoci obzvlášť, dodržujeme slíbené termíny.

Klidně buďte nároční – už jsme chystali 2 500 lahví i gravírovali loga do luxusních kazet z masivu. Navíc po celý rok, a před Vánoci obzvlášť, dodržujeme slíbené termíny.

Firemní vína

Vína do gastronomie z Vinařství Starý vrch

Naše vína do českých restaurací a hotelů dodává náš dlouholetý partner Harmonia Vini Radka Bodláka. Firma se na gastronomii zaměřuji již téměř 20 let. Za tu dobu se stala jedním z nejdůležitějších dodavatelů vína. Kromě pravidelné logistiky do vaší restaurace vám zajistí mnoho dalších služeb. Zejména sestavení a výrobu vinných lístků a pravidelná školení personálu.

Harmonia Vini