PF 2022

Vážení, zákazníci, partneři a milí přátelé,

rádi bychom Vám jménem celého kolektivu Vinařství Starý vrch poděkovali za spolupráci v roce 2021. Vytvořit skvělá vína je celoroční práce, do které se musí vložit nejen velké úsilí a píle, ale i vášeň a odhodlání. O to více si ceníme věrnosti, kterou nám projevujete a velice nás těší, že Vám vína z Vinařství Starý vrch chutnají.

V tomto roce jsme pracovali na spoustě novinek, které Vám budeme postupně představovat v nadcházejícím roce. Rozhodli jsme se, že je čas dát našemu vinařství nový svěží vzhled a jeho celkovou identitu omladit. A pustili jsme se do toho od podlahy, v roce 2022 představíme kompletně nový brand vinařství – představíme nové logo, etikety, kartony a dárková balení, merch i služby pro firemní partnery.

Těšíme se na Vaše reakce a komentáře na nový design. To hlavní je pro nás stále obsah láhve, tedy víno, které se snažíme dělat vždy v té nejvyšší kvalitě. V nadcházejícím roce Vám představíme také náš premiérový sekt, na kterém už dva roky pracujeme. Čekají nás také nová Barrique vína, která leží ve sklepě již přes dva roky – dočkáte se nových Pinotů a také tolik poptávaného Dornfelderu.

Přejeme Vám i Vašim nejbližším klidné prožití vánočních svátků, pevné zdraví, mnoho úspěchů v nadcházejících letech a šťastný nový rok. Budeme se těšit na další spolupráci.