Novinky pro rok 2021!

Přátelé a příznivci Vinařství Starý vrch, pro nový rok jsme pro Vás připravili celou řadu novinek, na které se můžete těšit, tak si je spolu pojďme shrnout!

E-shop

V roce 2020 jsme z důvodu zcela očividných spustili nový e-shop a Váš zájem překonal všechna naše očekávání! Pro rok 2021 jsme si proto připravili celou řadu novinek, které Vás jistě potěší.

Vzhledem k oblibě degustačních balení a zvýhodněných balíčků vín, jsme se rozhodli připravit celou škálu nových verzí! Těšit se můžete na odrůdové degustační sety, ve kterých najdete i vína, která již nejsou v naší nabídce. připravujeme pro Vás také degustační sety pro snoubení s jídlem a tématické sety u příležitosti svátků a ročních období (Sv. Valentýn, Růžový máj, Letní speciál apod.)!

V průběhu roku se můžete těšit také na zvýhodněné ceny dopravy a zprovoznit bychom měli také dopravu do zahraničí – o této skutečnosti budeme ještě speciálně informovat.

Fungování na vinařství v Hustopečích

Přímý prodej koncovým zákazníkům a degustace jsou pro nás tím stěžejním! Jsme velmi rádi, že jste Vinařství Starý vrch zařadili na mapu svých turistických cest a stále více z Vás potkáváme pravidelně v týdnu a o víkendech na naší terase se skleničkou v ruce!

Připravili jsme pro Vás vína měsíce, která budete moci ochutnat za zvýhodněných podmínek a užít si je ve stínu mandloní. Za pravidelné nákupy Vás navíc odměníme formou slevy nebo lahve zdarma!

Tak neváhejte a navštivte nás v Hustopečích! Otevírací dobu naleznete v Kontaktech a na Facebooku!

Vinařské akce

Za poslední dva roky se nám podařilo vytipovat vinařské akce napříč celou republikou, na kterých jste si nás vy, naši zákazníci, zvykli vídat. Pro rok 2021 bychom rádi tento seznam dále rozšiřovali!

Chystáme pro Vás celou řadu soutěží na našem Facebooku a Instagramu, takže nás neváhejte sledovat vyhlížejte šanci vyhrát nějakou tu lahev. Stejně jako na vinařství Vás pak čekají výhody za ochutnávky a nákup lahví!