Kde nás najdete? Jarní vinařské akce!

Je tady jaro, dny jsou delší a teplejší, jako přímo stvořené pro skleničku vína někde v parku u vody. Máte rádi moravská vína, ale je to pro Vás daleko k nám přijet? Nevadí, my přijedeme za Vámi. Na příští dva měsíce máme naplánováno vícero událostí!

 

27. dubna 2019 – Festival vína (Ne)vinné lány 2019

Již druhým rokem nás najdete na vyhlášeném festivalu pro vínomilce v Lánech, kousek od prezidentského zámku. Připravili jsme si pro vás celkem 10 vín – komplet průřez naší produkcí od ročníku 2015 do ročníku 2018. A jelikož akce nese podtitul “Růžovky”, tak se můžete těšit na Rulandské modré 2018 Rose Fresh!

4. května 2019 –  Vinný košt na růžovo v Poděbradech

Už 4. května se promění zámecká zahrada díky vínům z Čech a Moravy na romantické místo v centru Poděbrad.
Tímto vás zveme na 2. ročník vinného koštu v Poděbradech v zámecké zahradě. Tentokrát budou hrát hlavní roli růžová vína, kterými oslavíme měsíc lásky MÁJ, ke kterému právě růžová vína patří – jelikož ale máme “růžovku” jen jednu, tak u nás to bude hlavně o bílých vínech!

8. května 2019 – Chotěšovský festival vína 2019

Den vítězství oslaví obec Chotěšov se sklenkou vína v ruce. Ve středu 8. května se totiž v zahradě kláštera Chotěšov uskuteční 2. ročník Chotěšovského festivalu vína! V okouzlujících prostorách historické památky se představí na 15 malých a středních tuzemských vinařství – a jedno z nich budeme samozřejmě my!

11. května 2019 – Košt vín s vinaři Lysá nad Labem

Ve spolupráci s naším partnerem RB Harmonia Vini podnikneme v sobotu 11. května 2019 výlet do Lysé nad Labem. Těšit se můžete na výbornou zábavu, dobré jídlo, cimbálovku a hlavně skvělá vína!

18. května 2019 – Vinný košt v Kolíně

Již 18.5. se promění Karlovo náměstí v Kolíně na místo, kde se uskuteční degustační festival více než 15 vinařství z Čech a Moravy. Čeká vás moderní gastronomie snoubící se s vínem a hudební program po dobu konání akce. My jsme si připravili celkem 12 povedených kousků z našeho sortimentu, tak přijďte ochutnat!

31. května 2019-  Víno pro Plzeň – Hotel u Pramenů

Letos poprvé se zapojíme do již tradičního festivalu Víno pro Plzeň, který se uskuteční dne 31.května od 17:00 hodin v zahradě v restauraci U Pramenů. Přijďte nás navštívit – těšit se bude Dominik Novotný!

Sdílejte tento příspěvek