Den otevřených dveří

Srdečně Vás zveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ Vinařství Starý vrch, který se uskuteční v sobotu 25. března od 10 hodin při příležitosti nádherné rozkvetlé akce Slavnosti mandloní a vína 2017.

Připravili jsme opět bohatý program jak pro milovníky vína, tak pro ty nejmenší. Rádi Vás provedeme všemi prostory vinařství. Zajímavosti o vinařství, zpracování hroznů, školení vína a jiných pracech Vám sdělí sklepmistr Ondřej Lukeš, který se pro tento den stane Vaším průvodcem.

Pochutnat si můžete na všech vínech z naší produkce. Vyzkoušejte je v kombinaci s domácími mandlovými chuťovkami, jak je libo sladké nebo slané. Díky mandlovému snoubení se Vám vína zalíbí ještě více.

Děti mohou ukázat svůj výtvarný talent v naší Jarní tvořivé dílničce. Vyrobit si mohou rozkvetlý mandloňový strom nebo jiné jarní motivy. Každý malý umělec může vyhrát sladkou odměnu.

Přijďte do našeho vinařství přivítat jaro, ochutnat jedinečná vína, načerpat síly před cestou do mandloňového sadu… Věříme, že se Vám v našem vinařství bude líbit. Těšíme se na Vás.

Sdílejte tento příspěvek