Den otevřených dveří 2019

Letošní ročník slavností mandloní opět předčil naše očekávání. Vyšlo nám nádherné počasí, celý den svítilo slunce a bylo více než 20°C. A i díky tomu Vás přišlo opravdu hodně, některé zdroje odhadují i více než 20 000 tisíc návštěvníků. A není se čemu divit, letos mandloně rozkvetly přesně na víkend a atmosféra v mandloňovém sadu u rozhledny byla magická.

Moc nás těší, že jste se u nás na vinařství zastavili a užili si tento den společně s námi. A ještě více nás potěšily Vaše ohlasy na naše vína, design vinařství, kávu, domácí limonády, občerstvení, prohlídky vinařství a posezení na zahrádce, byly zadostiučiněním naší práce a velmi si Vaší zpětné vazby vážíme.

Mandloně kvetou dál a my jsme zde pro Vás nejen ve všední dny od 9.00-16:00, ale také o víkendech od 10.00 do 17.00 a to včetně Velkého pátku a velikonočního pondělí. Za zmínku jistě také stojí vaše pozitivní ohlasy na nalévání do našich sklenic s logem Vinařství Starý vrch a prodej lahví do papírových tašek. Překvapilo nás, kolik z Vás si cení toho, že nepoužíváme jednorázové plasty a plastové tašky na víno. Přírody si Vážíme a proto se snažíme být ekologičtí i v tomto směru a Vaše zpětná vazba nám je velkou motivací!

Do stále teplejších jarních dnů Vám doporučujeme zejména naše Frizzante Sauvignon 2018 a Rulandské modré 2018 Rose. Přijďte je ochutnat přímo k nám na vinařství nebo nás kontaktujte přes formulář v sekci kontakty a my Vám rádi víno přivezeme nebo zašleme až k Vám domů!

DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU A BUDEME SE TĚŠIT NEJEN NA PŘÍŠTÍM ROČNÍKU DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ PŘI SLAVNOSTECH MANDLONÍ 2020.