Vinařství Starý vrch nominováno do Salonu vín ČR

Vinařství Starý vrch nominováno do Salonu vín ČR

Účast v letošním ročníku Národní soutěže vín Velkopavlovické vinařské podoblasti byla pro nás velmi úspěšná! Získali jsme zlato, stříbro a také nominaci do Salonu vín ČR!

 

Na této prestižní soutěži, která se koná pod garancí Svazu vinařů ČR ve spolupráci s Vinařským fondem a Národním vinařským centrem, se z našich vín nejlépe umístilo Veltlínské zelené 2015, pozdní sběr, které získalo zlatou medaili. O skvělém charakteru tohoto vína svědčí také množství ocenění, které toto víno za svoji krátkou dobu na trhu již získalo. 

 

Stříbrnými medailemi byl oceněn Sauvignon 2015pozdní sběr a Ryzlink vlašský 2015, pozdní sběr, který bude k prodeji během letošního podzimu. 

 

Medailemi však náš úspěch na této soutěži nekončí! Výše uvedená vína jsou nominovaná do Salonu vín ČR, kam se každoročně dostane jen sto nejlepších vín v republice. 

 

Všechna nominovaná vína budete moci ochutnat již tuto sobotu 27. srpna 2016 od 14:00 hodin ve Společenském domě v Hustopečích. Bližší informace k ochutnávce vín z Národní soutěže vín naleznete zde.