Den otevřených dveří 2018

Den otevřených dveří 2018

Rok utekl jako voda a jaro už nám zase klepe na dveře. A proto neváhejte a zaklepte i u nás!

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ Vinařství Starý vrch je opět tu! Navštivte naše vinařství v sobotu 24. března 2018 při krásné jarní akci Slavnosti mandloní a vína.

Můžete se těšit na bohatý program, který se bude líbit jak milovníkům vína, tak těm nejmenším.

Nahlédnete do všech koutů vinařství spolu se sklepmistrem Ondřejem Lukešem, který Vám prozradí své postupy při zpracování hroznů, školení vína, lahvování či jiné zajímavosti o vinařství.

K ochutnávce budete mít k dispozici 11 vzorků vín z naší produkce. Mandlové chuťovky budou jistě milým zpestřením k vínu či potěší jako malá svačinka.

Jarní tvořivá dílnička odkryje výtvarný talent všech dětí. Tématem budou jarní motivy a rozkvetlé mandloně. Komu by nestačila čtvrtka papíru, může své dílo zvěčnit křídou na chodník.

Úsměv na tváří Vám jistě vyzkouzlí oblíbený Kouzelník Mišuge. Nejrůznější triky, tanečky, soutěže, balonková zvířátka... to vše Vás a Vaše nejmenší čeká a nemine.

Přijďte do Vinařství Starý vrch ochutnat výborná vína, skvěle se pobavit, načerpat jarní energii nebo využijte našeho posezení jako základny pro výšlap do mandloňových sadů. Těšíme se na Vás.