Degustace ve Vinařství Starý vrch  

 

Firemní teambuilding, rozlučka se svobodou i romantický víkend na Moravě – nezáleží, kolik vás je, ani jaké máte požadavky.

Naše degustace se přizpůsobí vám, ne vy jí.

 

Jak degustace probíhá

Při řízené degustaci ve Vinařství Starý vrch ochutnáte 8-10 vzorků vína, prohlédnete si naše výrobní prostory a dozvíte se, jak se hrozny dostanou z vinice až do vaší sklenky.

 

1. Začneme prohlídkou vinařství.

2. Pokračujeme řízenou degustací s občerstvením.

3. Zakončíme volnou zábavou a konzumací.

 

Každý bod cca 3hodinového programu vám upravíme na míru. Vzorky sestavíme podle vašich preferencí, takže není problém 8 různých odrůd bílých vín, výběr
z ryzlinků nebo zkrátka průřez naším sklepem.

 

Víno samozřejmě doladíme vhodným občerstvením. Nabízíme 3 základní varianty studeného rautu plného kvalitních sýrů, oliv, moravských uzenin a dalších delikates od firmy Sklizeno. V případě zájmu zajistíme i teplé občerstvení a s ním spojené párování pokrmů a vína.

 

   Víno   Občerstvení   Degustace

 

Degustujte třeba na dece pod stromy

Moravské sklepy mají své kouzlo, ale prohlédnout si barvu vína proti paprskům zapadajícího slunce v mandloňovém sadu můžete jen u nás.
Z terasy, na kterou se pohodlně vejde až 60 lidí, můžete se sklenkou volně korzovat do zahrady, při nepřízni počasí a mimo sezónu je připravena degustační místnost s kapacitou pro 30 lidí.

 

Degustaci si u nás můžete vychutnat ve skupině, páru i o samotě. Ceny připravujeme vždy individuálně, nejčastěji vychází okolo 500 Kč na osobu.

 

A po dobrém pití, jídle a zábavě vám zajistíme také příjemný nocleh Amande Wine Wellness Hotel – je od Vinařství Starý vrch vzdálen zhruba 10 minut příjemné procházky a našim klientům nabízí zvýhodněné ceny.

 

                  Terasa                  Zahrada                  Degustační místnost

 

Máte zájem o degustaci ve Vinařství Starý vrch?

 

 

Po vyplnění formuláře se vám do 24 hodin ozveme s nabídkou.

Pokud máte zájem o degustaci ještě dnes, zavolejte Karlu Osičkovi na číslo +420 777 746 406.